2017 Logo strona

Filmy konkursowe '16

     
  tresc wszystkie filmy konkursowe 2016  

"Kamera! Akcja! Reakcja! ...czyli bezpieczne wakacje"

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich filmów konkursowych.                         

 
b3   b2   b2

 

 

     
 
 

I miejsce
„The crew”
I Liceum Ogólnokształcącego w Świeciu

Paulina Lewicka,
Michał Dąbrowski,
Karol Grabarek
pod opieką Moniki Gorzkiej

 
b3   b2   b2
     
 
 

II miejsce
„Wakacje z głową” 
X Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół nr 10 w Toruniu

Paula Cieślak,
Filip Kaniewski,
Mateusz Orczykowski
pod opieką Katarzyny Gross – Szumańskiej

 
b3   b2   b2
     
 
 

III miejsce
„Kochanek”
Zespół Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy

Marta Kubińska,
Marcin Drągowski,
Karol Kempiński
pod opieką Wojciecha Hermanowskiego

 
b3   b2   b2
     
 
 

Wyróżnienie
za nowatorską formę filmu

„Wakacyjna miłość”
Zespół Szkół Plastycznych w Bydgoszczy

Szymon Barbarewicz
pod opieką Łukasza Wiese

 
b3   b2   b2
     
 
 

Wyróżnienie
za wrażliwość społeczną
„Mamy problem”
I Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Agnieszka Kaczorowska,
Aleksandra Wielewicka,
Bartosz Jaszczyk
pod opieką: Beaty Gołębiowskiej

 
b3   b2   b2
     
 
 

Wyróżnienie
za wrażliwość społeczną
„Puk, Puk”
I Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu

Balbina Bochużyńskia,
Zuzanna Lewandowska,
Filip Lechowicz
pod opieką: Artura Nowaka

 
b3   b2   b2

 

     
 
 

Wyróżnienie
za poruszenie ważnego problemu

„BadHoliDay”
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Samostrzelu

Magdalena Grześkowiak,
Michał Sołdan,
Jan Leppert,
pod opieką: Adrianny Grzegorek – Trybuszewskiej

 
b3   b2   b2
     
 
 

Nagroda publiczności
za najpopularniejszy film na portalu YouTube
w ramach czwartej edycji programu Sztuka Wyboru, pn. „Kręcę na trzeźwo”
„GAME OF LIFE”
X Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 10 w Toruniu
Filip Kaniewski
Bartosz Grabowski
pod opieką Katarzyny Gross-Szumańskiej

 
b3   b2   b2

  

 

Przebudzenie
Placówka: Zespół Szkół w Pruszczu, Gimnazjum nr 1
Grupa Konkursowa: Iga Klucznik, Michał Kłosowski, Zuzanna Krauze
Opiekun: Małgorzata Pstrąg

Przeistoczenie
Placówka: Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół Niepublicznych w Gąsawie
Grupa Konkursowa: Paulina Bolewska, Dżesika Walczak, Agnieszka Drzewiecka
Opiekun: Jerzy Kałuża – Wierzchosławski

No i co z tą Biblią
Placówka: Gimnazjum nr 33 w Bydgoszczy
Grupa Konkursowa: Adrian Reichel, Jakub Grzelak, Szymon Jackowski
Opiekun: Renata Kubińska

Nieskończony film
Placówka: Zespół Szkół Ogólnokształcących Tuchola
Grupa Konkursowa: Paula Gruber, Alicja Rybak, Michał Kozłowski
Opiekun: Martyna Olejnik

Towar
Placówka: III Liceum Ogólnokształcące Włocławek
Grupa Konkursowa: Aleksandra Kozłowska, Emilia Leśniewska, Aleksandra Zaborowicz
Opiekun: Monika Mróz

Klasyk
Placówka: Publiczne Gimnazjum w Ciechocinku
Grupa Konkursowa: Anna Przydatek, Julia Rybczyńska, Agata Rumińśka
Opiekun: Joanna Żelazkiewicz

Owocny biznes
Placówka: Zespół Szkół nr 4 – IV LO we Włocławku
Grupa Konkursowa: Bożena Górska, Mateusz Kołodziej, Adam Krzyżanowski
Opiekun: Małgorzata Frąckiewicz

Gra
Placówka: Zespół Szkół nr 28, Gimnazjum nr 2 ul. Kromera 11 w Bydgoszczy
Grupa Konkursowa: Aleksandra Gęsikowska, Bartłomiej Tybura, Bartosz Janicki
Opiekun: Joanna Horendarska

?
Placówka: Zespół Szkól nr 27, Gimnazjum nr 32 w Bydgoszczy
Grupa Konkursowa: Zuzanna Zielińska, Mateusz Kawczyński, Maciej Schmeichel
Opiekun: Dominika Groll

I po zabawie
Placówka: Gimnazjum nr 5 w Bydgoszczy
Grupa Konkursowa: Alicja Chrobak, Paulina Kisiel, Natalia Zudzin
Opiekun: Magdalena Gołembiewska

Kozak
Placówka: MOAS Szubin
Grupa Konkursowa: Kamil Stosik, Maciej Żylno, Patryk Seyda, Marcin Olbrych
Opiekun: Arkadiusz Siuchniński

Runnin
Placówka: Gimnazjum w Złotnikach Kujawskich
Grupa Konkursowa: Kinga Dudek, Eliza Strzyżewska, Remigiusz Kijek
Opiekun: Katarzyna Pietrzak

Epilepsja
Placówka: Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świeciu
Grupa Konkursowa: Agata Sobieraj, Monika Szubarga, Klaudia Świerczyńska
Opiekun: Marta Piotrowska – Cel

Bezpieczne Wakacje
Placówka: Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świeciu
Grupa Konkursowa: Agata Sobieraj, Monika Szubarga, Klaudia Świerczyńska
Opiekun: Marta Piotrowska – Cel

Bezpieczne wakacje
Prywatne Liceum Ogólnokształcące ABiS powstałe przy wyższej uczelni- Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności –oddział we Włocławku
Grupa Konkursowa: Julita Grzegorzewska, Łukasz Jaworski, Daria Zyglarewicz
Opiekun: Katarzyna Sobczak

Ale co się mogło stać
Placówka: X Liceum Ogólnokształcące w Toruniu
Grupa Konkursowa: Aleksandra Darocha, Hanna Wysocka
Opiekun: Katarzyna Gross- Szumańska

Znajdź w sobie mima
Placówka: Gimnazjum nr 1 w Barcinie
Grupa Konkursowa: Katarzyna Kujawa, Karolina Tarnowska, Jędrzej Gwizdała
Opiekun: Magdalena Forgiel

Głębia
Placówka: Gimnazjum nr 23 w Bydgoszczy
Grupa Konkursowa: Paula Pietryga, Zosia Bielawska, Jessica Mallisa
Opiekun: Andrzej Pyszka

Deal
Placówka: Gimnazjum Publiczne w Nowej Wsi Królewskiej
Grupa Konkursowa: Aleksandra Żabicka, Kinga Błażejewska, Dominika Eckert
Opiekun: Agnieszka Góreczna

Zagrywka
Placówka: Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 w Bydgoszczy
Grupa Konkursowa: Adrian Gwizdała, Jakub Oparka, Damian Manikowski
Opiekun: Joanna Gryzmuza

 

 

 

 

Filmy konkursowe 2016
Filmy konkursowe 2015
Filmy konkursowe 2014
| Organizatorzy | Partnerzy | Patronaty
  logo stopka small kwp weblogo stopka small marszalek weblogo stopka small tumult2    logo stopka small KPCEN   logo stopka small blck fsh  logo stopka small szkola   wojewoda_webpisf logowojewoda_webpsc_logo psm_logo
| Fundatorzy nagród edycja 2017
fundatorzy nagrod-01 - Kopia