2017 Logo strona

ANDRZEJ GLACEL - opiekun warsztatów plenerowych

ekspert_adam_bajerski_small

Polski operator filmowy specjalizujący się w technice steadicam. W 1993 rok ukończył PWSFTViT w Łodzi na Wydziale Operatorskim. Od tamtej pory zrealizował ponad sto produkcji  kinowych i telewizyjnych w tym m.in. „Ogniem i Mieczem”, „Reich”, „Dzień Świra”, „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”, „Świadek koronny”, „Katyń”, „W ciemności”, „Sala samobójców”, „Róża”, „Jesteś Bogiem”, „Miasto 44” i wiele innych.

 

ekspert_adam_bajerski

Andrzej Glacel, polski operator filmowy specjalizujący się w technice steadicam. W 1993 rok ukończył PWSFTViT w Łodzi na Wydziale Operatorskim. Od tamtej pory zrealizował ponad sto produkcji  kinowych i telewizyjnych w tym m.in. „Ogniem i Mieczem”, „Reich”, „Dzień Świra”, „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”, „Świadek koronny”, „Katyń”, „W ciemności”, „Sala samobójców”, „Róża”, „Jesteś Bogiem”, „Miasto 44” i wiele innych.


   •  

    Film zrealizowany w trakcie warsztatów sztuki wyboru

     

 

 

Filmografia dane: www.filmpolski.pl

 
| Organizatorzy | Partnerzy | Patronaty
  logo stopka small kwp weblogo stopka small marszalek weblogo stopka small tumult2    logo stopka small KPCEN   logo stopka small blck fsh  logo stopka small szkola   wojewoda_webpisf logowojewoda_webpsc_logo psm_logo
| Fundatorzy nagród edycja 2017
fundatorzy nagrod-01 - Kopia