2017 Logo strona

BARTOSZ PIETRAS - wykładowca Featured

ekspert_sala_samobojcow02_small


Montażysta filmowy. Pracował między innymi przy takich filmach
jak "Sala samobójców", "Oda do radości" i serialu "Pitbull"...

 

ekspert_sala_samobojcow

 

 

Bartosz Pietras - wykładowca

Montażysta filmowy.
Pracował między innymi przy takich filmach
jak "Sala samobójców", "Oda do radości" i serialu "Pitbull".

 

 

Filmografia

2011 - BEZ TAJEMNIC Montaż (odcinki: 2, 4),
2011 - SALA SAMOBÓJCÓW Montaż,
2010 - PRZYRZECZONA Montaż,
2009 - KONGRES NIEDOKOŃCZONY Montaż,
2009 - GRY WOJENNE (serial tv) Montaż,
2009 - ARCHIWUM ISTNIEŃ Montaż,
2008 - GRY WOJENNE Montaż,
2008 - NA KREDYT Montaż,
2007 - ODA DO RADOŚCI Montaż,
2007 - SPŁYW Montaż,
2005 - WARSZAWA w ODA DO RADOŚCI Montaż,
2005 - ... I OD ŚWIĘTA ŻONA Montaż,
2005 - PEDOFILE Współpraca montażowa (w napisach imię: Bartłomiej),
2005 - OBCEY Montaż,
2005 - KONIEC ULICY Montaż,
2005-2008 - PITBULL (serial tv) Montaż (odcinki: 12-15),
2004 - KIEDY BĘDZIESZ? Montaż,
2004 - A TY? (Dombrowski B.) Montaż,

 

Spektakle

2008 - GOLGOTA WROCŁAWSKA Montaż,

 

 

 

Nagrody indywidualne

2006 - ODA DO RADOŚCI Koszalin (KSF "Młodzi i Film") nagroda za montaż za "profesjonalność, delikatność i dobrą energię"

 

Nagrody indywidualne dla spektakli

2009 - GOLGOTA WROCŁAWSKA Sopot (Krajowy Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru TV "Dwa Teatry") nagroda za montaż

 

 

 

Inne nagrody dla ważniejszych filmów

2011 - SALA SAMOBÓJCÓW

Wrocław (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Era Nowe Horyzonty") Nagroda za najlepszy debiut w konkursie "Nowe Kino Polskie", nagrodę otrzymał/a Jan Komasa, Palić (European Film Festival) Palić Tower dla najlepszego reżysera za "bogatą i pełną polotu reżyserię filmu", nagrodę otrzymał/a Jan Komasa, Kraków (Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego OFF Plus Camera) Nagroda FIPRESCI, Giffoni Valle Piana (MFF dla Dzieci i Młodzieży) Nagroda dla najlepszego filmu w kategorii +16, Giffoni Valle Piana (MFF dla Dzieci i Młodzieży) Nagroda Specjalna Arca Cinemagiovani za "trafność scenariusza, wielość odwołań do "Hamleta" Williama Shakespeare'a oraz za ukazanie niedocenionej tematyki uzależnienia od internetu i rzeczywistości wirtualnej", Giffoni Valle Piana (MFF dla Dzieci i Młodzieży) Nagroda Specjalna za najlepszą muzykę, nagrodę otrzymał/a Michał Jacaszek, Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) "Złoty Kangur", nagroda australijskich dystrybutorów, nagrodę otrzymał/a Agata Kulesza, Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda Internautów Wirtualnej Polski,Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda Stowarzyszenia Kin Studyjnych i Lokalnych, Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za dźwięk, nagrodę otrzymał/a Bartosz Putkiewicz, Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za kostiumy, nagrodę otrzymał/a Dorota Roqueplo, Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Srebrne Lwy, Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Wschodząca Gwiazda Elle, nagrodę otrzymał/a Jan Komasa

2010 - PRZYRZECZONA

Zielona Góra (Międzynarodowy Festiwal Kina Autorskiego "Quest Europe") Wyróżnienie, nagrodę otrzymał/a Lesław Dobrucki, Wilno (Vilnius Film Shorts) II Nagroda, nagrodę otrzymał/a Lesław Dobrucki, San Miguel de Allende - Guanajuato (MFF Expresión En Corto) Wyróżnienie Honorowe w konkursie Speak Out Against Domestic Violence, nagrodę otrzymał/a Lesław Dobrucki, Poznań (Festiwal Filmów Dokumentalnych "Tranzyt") Nagroda dla najlepszego polskiego filmu do 40 minut, nagrodę otrzymał/a Lesław Dobrucki, Gniezno (Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich i Niezależnych "Offeliada") Wyróżnienie Jury Młodego Widza, nagrodę otrzymał/a Lesław Dobrucki, Gniezno (Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich i Niezależnych "Offeliada") Nagroda Główna Offelia za najlepszy film dokumentalny, nagrodę otrzymał/a Lesław Dobrucki

2007 - ODA DO RADOŚCI

Winston-Salem (MFF "River Run") Nagroda za Najlepszą Rolę Żeńską, nagrodę otrzymał/a Małgorzata Buczkowska, Orzeł, Polska Nagroda Filmowa (nominacja) w kategorii: najlepsze kostiumy, nagrodę otrzymał/a Magdalena Biedrzycka, Houston (WorldFest Independent Film Festival) Platinum Award w kategorii: produkcja niskobudżetowa, nagrodę otrzymał/a Maciej Migas, Houston (WorldFest Independent Film Festival) Platinum Award w kategorii: produkcja niskobudżetowa, nagrodę otrzymał/a Jan Komasa, Houston (WorldFest Independent Film Festival) Platinum Award w kategorii: produkcja niskobudżetowa, nagrodę otrzymał/a Anna Kazejak-Dawid, Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Nagroda Dziennikarzy, nagrodę otrzymał/a Maciej Migas, Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Nagroda Dziennikarzy, nagrodę otrzymał/a Jan Komasa, Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Nagroda Dziennikarzy, nagrodę otrzymał/a Anna Kazejak-Dawid, Koszalin (KSF "Młodzi i Film") nagroda aktorska za "brawurowe poprowadzenie postaci o zmiennych nastrojach", nagrodę otrzymał/a Piotr Głowacki, Koszalin (KSF "Młodzi i Film") Nagroda Specjalna Jury za "wrażliwość, delikatność w opisywaniu trudnej rzeczywistości oraz za spójność opowiadania w trzech kolejnych nowelach", nagrodę otrzymał/a Maciej Migas, Koszalin (KSF "Młodzi i Film") Nagroda Specjalna Jury za "wrażliwość, delikatność w opisywaniu trudnej rzeczywistości oraz za spójność opowiadania w trzech kolejnych nowelach", nagrodę otrzymał/a Jan Komasa, Koszalin (KSF "Młodzi i Film") Nagroda Specjalna Jury za "wrażliwość, delikatność w opisywaniu trudnej rzeczywistości oraz za spójność opowiadania w trzech kolejnych nowelach", nagrodę otrzymał/a Anna Kazejak-Dawid, Koszalin (KSF "Młodzi i Film") nagroda za montaż za "profesjonalność, delikatność i dobrą energię", nagrodę otrzymał/a Maciej Pawliński, Koszalin (KSF "Młodzi i Film") nagroda za montaż za "profesjonalność, delikatność i dobrą energię", nagrodę otrzymał/a Rafał Listopad, Genewa (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Cinema Tout Ecran") Nagroda za najlepszą rolę męską, nagrodę otrzymał/a Piotr Głowacki, Konin (Przegląd Polskich Filmów Fabularnych "Debiuty") Nagroda Publiczności, nagrodę otrzymał/a Maciej Migas, Konin (Przegląd Polskich Filmów Fabularnych "Debiuty") Nagroda Publiczności, nagrodę otrzymał/a Jan Komasa, Konin (Przegląd Polskich Filmów Fabularnych "Debiuty") Nagroda Publiczności, nagrodę otrzymał/a Anna Kazejak-Dawid, Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda Specjalna Jury, nagrodę otrzymał/a Maciej Migas, Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda Specjalna Jury, nagrodę otrzymał/a Jan Komasa, Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda Specjalna Jury, nagrodę otrzymał/a Anna Kazejak-Dawid

2007 - PITBULL (serial tv)

Cieszyn (Festiwal Filmowy "Wakacyjne kadry") "Złota Podkowa" za najlepszy serial sensacyjny

2006 - OBCEY

Warszawa (Europejski Tydzień Filmowy OFF/ON) III Nagroda, nagrodę otrzymał/a Iwona Siekierzyńska, Łódź (Festiwal Mediów "Człowiek w zagrożeniu") Dyplom Honorowy, nagrodę otrzymał/a Iwona Siekierzyńska

2006 - KONIEC ULICY

Katowice (Węgiel Student Film Festival) Wyróżnienie, Alicante Film Festival Specjalne wyróżnienie, Wrocław (Międzynarodowy Festiwal Filmów Niezależnych OFFensiva) "Złota Iglica" w kategorii: dokument

 

Inne nagrody dla ważniejszych spektakli

2009 - GOLGOTA WROCŁAWSKA

Sopot (Krajowy Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru TV "Dwa Teatry") nagroda za oryginalny polski tekst dramatyczny, nagrodę otrzymał/a Piotr Kokociński, Sopot (Krajowy Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru TV "Dwa Teatry") nagroda za oryginalny polski tekst dramatyczny, nagrodę otrzymał/a Krzysztof Szwagrzyk, Sopot (Krajowy Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru TV "Dwa Teatry") nagroda za montaż, nagrodę otrzymał/a Bartosz Pietras, Sopot (Krajowy Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru TV "Dwa Teatry") Nagroda Honorowa im. Krzysztofa Zaleskiego, nagrodę otrzymał/a Jan Komasa, Sopot (Krajowy Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru TV "Dwa Teatry") nagroda aktorska, nagrodę otrzymał/a Adam Woronowicz, Sopot (Krajowy Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru TV "Dwa Teatry") Grand Prix za scenografię, nagrodę otrzymał/a Grzegorz Piątkowski, Sopot (Krajowy Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru TV "Dwa Teatry") Grand Prix za rolę aktorską, nagrodę otrzymał/a Adam Ferency, Sopot (Krajowy Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru TV "Dwa Teatry") Grand Prix za rolę aktorską, nagrodę otrzymał/a Piotr Głowacki, Sopot (Krajowy Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru TV "Dwa Teatry") Grand Prix za reżyserię, nagrodę otrzymał/a Jan Komasa, Sopot (Krajowy Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru TV "Dwa Teatry") Grand Prix za muzykę, nagrodę otrzymał/a Michał Jacaszek

 

 

dane: www.filmpolski.pl

 

| Organizatorzy | Partnerzy | Patronaty
  logo stopka small kwp weblogo stopka small marszalek weblogo stopka small tumult2    logo stopka small KPCEN   logo stopka small blck fsh  logo stopka small szkola   wojewoda_webpisf logowojewoda_webpsc_logo psm_logo
| Fundatorzy nagród edycja 2017
fundatorzy nagrod-01 - Kopia